Svítidla LUCIDE - eShop

svítidla Lucidé

Jaká je nabídka svítidel LUCIDE?

 

 

Proč koupit svítidla LUCIDE?

  • Široká nabídka svítidel LUCIDE je vhodná jak pro interiérové, tak venkovní použití pro osvětlení rodinného domu, tak bytu.
  • Výborná kvalita svítidel LUCIDE
  • Dobrá cenová relace svítidel LUCIDE 

 

Historie výrobce svítidel LUCIDÉ

Úspěšný růst výrobce svítidel LUCIDE od r 1992 až do současnosti

Lucide, dynamická belgická rodinná společnost se sídlem v Antverpách, vyvíjí dekorativní a funkční osvětlení pro vnitřní i venkovní použití.

Ward Mertens, současný generální ředitel, posílený znalostmi a vedený odbornými znalostmi v oboru osvětlení, založil v roce 1992 na belgické půdě vlastní společnost. V tehdejší konzervativní branži měl Ward již silnou předvídavost, jeho snem bylo vybudovat vysoce kvalitní a odlišující se sortiment, který by svítidla LUCIDE zařadil do zavedené světelné scény. Tato vize položila základy pro současnou řadu, prominentní kolekci pro módní spotřebitele za konkurenceschopnou cenu.

Během následujících 25 let se svítidla Lucide podstatně vyvinula. Objevily se nové trhy, což mělo za následek další nepřetržitý růst exportu do zemí v Evropě i mimo ni a také úspěšný rozvoj e-commerce. To vyžaduje globální strategický přístup, který vytyčují dva synové generálního ředitele, Wim a Niek Mertensovi, kteří tvoří 2. generaci pokračující v dynamice společnosti.

V současné době je součástí týmu Lucide více než 75 zapálených zaměstnanců, kteří zajišťují každodenní služby zákazníkům a umožňují Lucide dosáhnout dalšího mezinárodního růstu.

Propracovaná síť vybraných partnerů a prodejců svítidel LUCIDE, jak v klasickém maloobchodě a velkoobchodě, tak i u mezinárodních online dodavatelů, dnes zajišťuje celosvětovou přítomnost produktů Lucide ve více než 70 zemích.