Svítidla Lucis - eShop

Svítidla Lucis

Historie výrobce svítidel LUCIS

Lucis, je přední český výrobce designových svítidel vhodných jak pro domácnost, ale i obchodní a kancelářské prostory. Společnost LUCIS vznikla v roce 1999 jako pokračovatel výrobce svítidel známého pod značkou "Knížek". Název společnosti LUCIS, pochází z latinského slova "lux" což v překladu znamená "světlo", "světlý", "zářící".

 

Jaké jsou výrobní série svítidel LUCIS?

Výrobní série svítidel LUCIS podle abecedy:

 

 

Jaké jsou hlavní přednosti svítidel LUCIS?

  • U svítidel LUCIS věnována velká pozornost designu svítidel, kde většina výrobních sérií je navržena předními tuzemskými, nebo i zahraničními designéry.
  • Svítidla LUCIS jsou velmi kvalitní a za dobu existence si našly zákazníky nejen v Česku, ale i ve většině zemí Evropské unie a mimo ni.
  • Předností svítidel LUCIS je rozměrová a příkonová škála dané série, což umožňuje použití svítidel jednoho designu v různých prostrách dané stavby a to od zádvěří, či chodby, až po velké místnosti jako je kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, nebo v případu komerčních prostor, pak svítidla LUCIS mohou být instalovány pro osvětlení hotelové, či firemní recepce, v restauraci, hotelovém pokoji, zasedací místnosti, v kanceláři, v prodejně atd.
  • Nepřehlédnutelnou předností svítidel LUCIS je technická výbava elektrovýzbroje, kde je k dispozici provedení jak pro žárovky se závitem E27, až po stmívatelné verze například systémem DALI.
  • Svítidla LUCIS jsou dodávána ve zvýšeném krytí např IP44, vhodném pro instalaci v koupelnách umývárnách a sprchách.
  • Velmi snadné získání náhradních dílů pro svítidla LUCIS, jako je náhradní sklo, difuzor, nebo elektrovýzbroj.
  • Svítidla LUCIS lze objednat ve speciálním, zakázkovém provedení, podle potřeb zákazníka.

 

Lustry a svítidla LUCIS