Služby pro elektromontážní firmy.

Elektromontážním firmám poskytujeme technickou podporu při výběru správných typů svítidel, návrh energeticky úsporných řídících a stmívacích systémů, zhodnocení energetické náročnosti daného řešení a podobně.

- Stanovení správného provedení výrobků, ve vztahu k prostředí, například v koupelnách, vlhkém, nebo agresivním prostředí a podobně.
- Detailní položkový rozpočet řešení a jeho variant.
- Pomoc při řešení správné atmosféry prostoru.
- V případě potřeby provádíme výpočty osvětlení.
- Návrhy, projekce, montáž a servis energeticky úsporných systémů řízení budov.

I na dálku si elektromontážní firma může sestavit vlastní řešení. Webová aplikace www.e-light.cz po přihlášení k uživatelskému účtu umožňuje:

- Sestavování rozpočtů - obrázkových, nebo řádkových výběrů pod různými názvy s možností uvádění pozic projektu například dle místností, pater atd., s možností vytváření kopií výběrů pro jednoduché vytváření variant řešení atd. Popis služby je na odkazu: http://www.e-light.cz/zprava/sestavte-si-rozpocet-svetelneho-projektu-sami/

- Registrovaní uživatelé a obchodní partneři si mohou například  pro účely příloh projektové dokumentace generovat, tisknout a ukládat katalogové listy s hlavičkou uživatele - partnera.

- Obchodní slevy. Přístup k ceníkům pro registrované obchodní partnery: http://www.e-light.cz/extranet/


Proč zvolit řešení A-LIGHT s.r.o.?
- Pracujeme se širokým sortimentem mnoha tuzemských a zahraničních výrobců různých cenových relací s možností jednoduchého srovnání řešení pomocí aplikace http://www.e-light.cz/
- Praktické zkušenosti a technické znalosti oboru osvětlení, elektroinstalací.
- Znalosti norem a předpisů oboru osvětlení a elektroinstalací.